موسسه نیکوکاری سرای مهر دستان سپهر(سرمد) | ویژه برنامه فرهنگی یاری که مهربان است
موسسه نيکوکاري سرمد به عنوان نهادي مردمي، غير دولتي، غير سياسي و غير انتفاعي به منظور ايفاي نقش اجتماعي و انساني خود و با هدف حمايت از کودکان کار و کودکان در معرض آسيب، از مرداد ماه سال 1393 تلاش خود را در اين عرصه آغاز نموده است
موسسه نيکوکاري سرمد
16106
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-16106,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

ویژه برنامه فرهنگی یاری که مهربان است

ویژه برنامه فرهنگی یاری که مهربان است

موسسه نیکوکاری سرمد به مناسبت روز جهانی کتاب و کتابخوانی در راستای ارتقای سطح فرهنگ کتابخوانی کودکان، اقدام به برگزاری برنامه ای با عنوان «یاری که مهربان است» نمود.
در ابتدای این مراسم سعید پورنیک مدیرعامل موسسه نیکوکاری سرمد به معرفی این موسسه و تشریح فعالیت‌های آن پرداخت، سپس خانم ندا واشیانی‌پور، سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان پشت تریبون حاضر شد و گفت: امیدواریم در کنار موسسه نیکوکاری سرمد بتوانم سهم خود را به عنوان یک شهروند و مسئول درقبال کودکان نان‌آور این شهر ایفا کنم.

در آیتم بعدی مهدی رحمانی از قصه‌گویان مطرح اصفهانی که در دوسال پیاپی به عنوان قصه‌گوی برتر کشور انتخاب شد به روی صحنه رفت و قصه‌ای را با عنوان «راز چشمه جوانی» برای کودکان اجرا کرد.
پس از آن خانم زینب‌السادات فاطمی از متخصصان ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان راجع به شیوه‌های مطالعه کتاب و کتاب خواندن سخنانی را ایراد نمود و در ادامه خانم شاهرخی به معرفی آفرینش‌های ادبی این کانون پرداخت.
با پخش کلیپی از فعالیت‌های سرمد فضایی متفاوت بر این برنامه حاکم شد و پس از آن یکی از نوازندگان موسیقی به تکنوازی «نی» پرداخت؛ در پایان نیز با توجه به همزمانی این برنامه با ماه صفر و نزدیکی اربعین حسینی، گروه تعزیه‌خوانی به اجرای تعزیه پرداختند.
لازم به ذکر است به مناسبت روز جهانی کتاب و کتابخوانی، به رسم یادبود کتاب‌های در گروه سنی مختلف به کودکان تحت پوشش این مجموعه اهدا شد.